Firma Remontowo-Budowlana Arkadiusz Kaczyński

Osługi budowlane | Remonty

 

Jeleńcz 31/2
662 101 518Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakBrak

 

Auto - Naprawa- Service Czesław Przeperski

Mechanika samochodowa | Usługi motoryzacyjne

Mechanika pojazdowa (naprawa samochodów osobowych, dostawczych, wulkanizacja, blachrka)

ul. Kolejowa 2B, Żalno
665 954 906Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakBrak

 


EURO-PFLASTER Grzegorz Biesek

Usługi brukarskie | Usługi koparko-ładowarką

Firma oferuje usługi: kompleksowe utwardzanie terenu, układanie kostki brukowej, wykonywanie ogrodzeń wokół posesji, usługi koparko-ładowarką

ul. Tucholska 10a, Żalno
511 2833 048Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakEURO-PFLASTER

 


INŻBUD Michał Pogorzelczyk

Obsługa inwestycji budowlanych | Kompleksowe projekty budowlane | Kosztorysowanie | Ekspertyzy budowlane | Przeglądy obiektów budowlanych

INŻBUD Michał Pogorzelczyk

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze z zakresu specjalności konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej oraz elektrycznej.

Projektujemy, obsługujemy inwestycje budowlane, kosztorysujemy.

Wykonujemy ekspertyzy techniczne oraz przeglądy obiektów budowlanych.

 

ul. Wyzwolenia 8a, Kęswowo
668 119 528Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mp-inzbud.plBrak

 

Kwiaciarnia Beaflor

Usługi dekoracyjne | Kwiaciarnia

Firma oferuje usługi dekoracyjne wraz z oprawą florystyczną, bukiety ślubne, okolicznościowe, wiązanki pogrzebowe, wieńce, wianki, usługi poczty kwiatowej

ul. Tucholska 10a, Żalno
503 538 983Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakKwiaciarnia Beaflor

 


Manufaktura Parkietu

Produkcja parkietów dębowych

Manofaktura Parkietu
Firma specjalizująca się głównie produkcją podług litych i warstwowych. W bogatej ofercie znaleźć można również parkiety do układania w różnego rodzaju jodełki.

Nasze podłogi dostępne są w wariancie lakierowanym i olejowanym. Głównym surowcem stosowanym do produkcji podług jest dąb.

Oferujemy sprzedaż naszych wyrobów wraz z montażem.

 

ul. Krótka 2, Piastoszyn
52 3341644 lub 576 770 664Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
manufakturaparkietu.comFacebook

 

Namioteks

Wynajem hal namiotowych

Manofaktura ParkietuWypożyczalnia hal namiotowych wraz z wyposażeniem (ławeczki, stoliki, oświetlenia, drobne dekoracje)

 

Bralewnica 7
880 136 015Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakFacebook

 

Nat-Trans Natalia Swoińska

Usługi transportowe

Nat-Trans Natalia Swoińska

Firma oferuje usługi transportowe na busa do 3,5tony.

Przewozy po całym kraju, jak i za granicą. Usługi wykonywane zawsze na czas

ul. Łąkowa 13, Kęsowo
501 965 689Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakBrak

 


 Phenix

Usługi transportowe

phenix
Firma Phenix Sp. z o.o. od 2017 roku świadczy usługi transportowe i spedycyjne zarówno w kraju, jak i na terenie Europy. Nasza flota to ponad 150 aut dostawczych i 150 aut ciężarowych, w tym pojazdy specjalistyczne.

Własna spedycja czynna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i powala na pełną obsługę dla producentów. W ofercie posiadamy również możliwość składowania i dystrybucji na terenie Niemiec.

 

ul. Kościuszki 15 89-400 Sępólno Krajeńskie (siedziba firmy)
734442213Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phenix-sped.euBrak

 

Usługi Remontowo-Budowlane Jarosław Chmara

Usługi budowlane

Firma oferuje usługi: murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, układanie paneli podłogowych, układanie płytek, drobne prace hydrauliczne i elektryczne

ul. Zaulek 11, Kęsowo
880 791 196Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakBrak

 


Usługi Transportowe-Handel Adam Peć

Usługi transportowe


Transport towarów na terenie kraju.

 

ul. Główna 30, Piastoszyn
502 637 189Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BrakBrak